Lonely Birds

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Waves at night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Train Station

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

My first car

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Jūrmalas Sporta skolas atklātais turnīrs daiļslidošanā 2016

 

"Jūrmalas Sporta skolas atklātais turnīrs daiļslidošanā 2016" norisināsies Volvo Ledus Hallē šī gada 10.decembrī .

 

Starta kārtība šeit.

 

Jūrmalas Sporta skolas atklātais turnīrs daiļslidošanā 2016


  Sīkāk...   |
 

Jūrmalas Sporta skolas atklātais turnīrs daiļslidošanā 2016

 

"Jūrmalas Sporta skolas atklātais turnīrs daiļslidošanā 2016" norisināsies Volvo Ledus Hallē šī gada 10.decembrī .


  Sīkāk...   |
 

Sacensību dalībnieki, starta kārtība un rezultāti

  Sīkāk...   |
 

Jurmalas atklatais bernu cempionats dailslidosana 2016. Saraksts un Nolikums


Jūrmalas Atklātā Čempionātā Daiļslidošanā 2016  NOLIKUMU var apskatīt ŠEIT:

 

 

 

http://files.inbox.lv/ticket/b840bbe886ce99590eb0c76e40758d738cf6b628/J%C4%8C+2016+dai%C4%BCslido%C5%A1ana+nolikums.pdf

 

 

 


The ANNOUNCEMENT of Jurmala Open Figure Skating Championships 2016 is here:

 

 

 

http://files.inbox.lv/ticket/c226e7b3e7ada493f9d3755262c522207bd3db50/NEW+ANNOUNCEMENT+J%C4%8C+2016.pdf


The Technical Data of Jurmala Open Figure Skating Championships 2016  is here:

 


 

 

  Sīkāk...   |
 

Paldies sponsoriem par atbalstu

  Sīkāk...   |
 

Nodarbibu saraksts maijs 2015.


Nodarbību saraksts. Maijs 2015.gada, Volvo-Halle
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piekdiena Sestdiena Svētdiena

 




         1.05.2015                  
11.00-12.00 Ledus
14.15-15.15 Horeo.\SFS
15.30-16.30 Ledus
16.45-17.45 Vecaki VFS 

 

  14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 SFS 
17.30-18.30 Ledus

14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 VFS 

14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 Horeo/VFS 
15.45-16.45 Ledus  

14.30-15.30 Horeo.\SFS
15.45-16.45 Ledus
15.45-16.45 Vecaki VFS 

 


 

14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 SFS 
17.15-18.30 Ledus
14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 VFS 

 

Inbox ledus halle
12.30-13.30 Ledus
13.45-14.30 Vecaku sapulce !!!

 

17.30-18.30 Ledus

14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 VFS 

14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 SFS 

14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 Horeo/SFS 

 

15.45-16.45 Ledus  

 

12.00 Парад в Юрмале!

15.45-16.45 Ledus





 


 


17.30-18.30 Ledus 14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 VFS 

14.45-15.45 Ledus
16.00-17.00 SFS 

15.45-16.45 Ledus  

17.00-18.00 Horeo/SFS

30.05.2015

13.15-14.15 Ledus

 










  Sīkāk...   |
 

4.Jūrmalas atklātais bērnu čemionāts daiļslidošanā 2015

4th Jurmala Open FS Championships 2015 - Starting order and results by programs are here:

 

 

 

4th Jurmala Open FS Championships 2015 - Starting order and results by elements are here:

 


 

 

4th Jurmala Open FS Championships 2015

 4.04.2015

  Preliminary TIME SCHEDULE

02.04.2015. Thursday

elektronic draw

 

 

4.04.2015. Saturday

 

9.00-9.35 Beginners 2000/2004 girls, beginners boys 06/07, beginners 95/99 girls

 

9.35.-10.10 Beginners 2005/2007 girls

 

10.10-10.30 Chiks B boys

 

10.30 -11.05. Chiks B girls

 

11.05.-11.25. Springs B girls

 

 

11.25 Ice resurfacing

 

 

11.40-12.05 Pre-Chiks A girls

 

12.05.-12.20 Chiks A girls

 

12.20-13.15 Cubs A girls, Cubs A boys

 

13.15-14.15 Cubs B girls

 

14.15-14.45 Basic Novice A girls, Basic Novice B girls

 

 

14.45 Ice resurfacing

 

 

15.00- 15.45 gruppa Bruņurupuči

 

15.45-16.25 Elementi A 2010 girls+boys, Elementi B 2010 girls, Elementi B 2010 boys

 

16.25-16.50 Elementi B 2009 boys, Elementi A 2009 girls, Elementi A 2009 boys

 

16.50-17.15 Elementi B 2009 girls

 

17.15-17.50 Elementi B 2007/2008 girls

 

 

17.50 Ice resurfacing

 

 

18.05-18.30 Elementi B 07/08 boys, Elementi A 07/08 girls, Elementi A 07/08 boys

 

18.30 -18.55 Elementi B 05/06 girls, Elementi B 03/06 boys

 

18.55- 19.20 Elementi A 05/06 girls, Elementi B 05/06 boys

 

19.20-19.35 Elementi A 03/04 girls

 

 

TIMETABLE IS SUBJECT TO CHANGE +/- 15 MIN

  Sīkāk...   |
 

Treniņu saraksts uz vasaru

Nodarbību saraksts uz vasaru:

 

  • Jūnijā bērni atpūšas, bet sākor ar 30.jūniju  sākas nodarbības Volvo hallē  1reiz/dienā ledus+sausais  .
  • Jaunāka grupa slido: pr., tr., pk.

  • Grupa priekš večakiem: ot., cet..

  • 4.,7. augusta 8:00 vecākai un vidējai grupai DISPANSERIZĀCIJA (līdz ņemt urīnu)
  • Nodarbību saraksts no 30.jūnija - 4.jūlijam :

16.00.-17.00. Horeogrāfija

17.15.-18.15  Ledus

18.30.-19.30. Sausais 

 

Nodarbību saraksts no 7.-11. jūlijam,  no 4.-8. augustam, 11.-15. augustam, 18.-22. augustam :

 

16.15.-17.15. Horeogrāfija/Sausais

17.30.-18.30. Ledus

18.45.-19.45. Sausais/Horeogrāfija

 

Nodarbību saraksts no 18.-22. augustam :

 

16.00.-17.00  Ledus 

17.15.-18.00. Sausais

 


 

 

 

 

 

  • Vasaras mācību-treniņu nometnē

No 14.jūlijam līdz 1.augustam 2014.gada Volvo hallē - ledus nometne bērniem. Bērni var atrasties nometnē ar jeb bez vecākiem, bērnus pieskatīs treneris.

Dienas kārtība:



         

1 CIKLS

13:15

14:15

ledus 1/hor.maz.

 

2 CIKLS

13:45

14:45

  ledus 1/hor.maz.

14.07.-18.07

14:30

15:30

ledus 2/hor

 

21.07.-25.07

15:00

16:00

ledus 2/hor

 

15:40

16:00

launags

 

 

16:10

16:30

launags

 

16:00

17.00

atpūta

 

 

16:30

17.30

atpūta

 

17:00

18:00

ledus 3

 

 

17:30

18:30

ledus 3

 

18:15

19:00

Sausais

 

 

18:45

19:30

Sausais

    

  

 

 

 

3 CIKLS

13:45

14:45

ledus 1/hor.maz.

 

 

 

28.07.-01.08

15:00

16:00

ledus 2/hor

 

 

 

 

16:10

16:30

полудник

 

 

 

 

16:30

17.30

atpūta

 

 

 

 

17:30

18:30

ledus 3

 

 

 

 

18:45

19:30

Sausais

 

 

 

   

  Sīkāk...   |
 

Starta laiki

Rezultāti ir šeit.

 

Apskatīt VIDEO šeit

 

Starta laiki:

  Sīkāk...   |
 

Starta kartība

Starting order:


Cubs B boys


1 Zinovjevs Jurijs
JLSS






Pre-Chicks A girls


1 Lazareva Anastasija
MASTERsport
2 Sumina Zlata
RUS-PSKOV
3 Heimane Ksenija
Kaskads
4 Orlova Jekaterina
Kristal Ice
5 Kosenoka Karolina
DBJSS
6 Vallikivi Gerlinde
EST-IK STAAR
7 Moiseja Alisa
DBJSS
8 Jefremenko Žasmina
JS
9 Guščina Nikola
DBJSS
10 Kamenecka Eleonora
JS
11 Prutsenko Valerija
EST-IK STAAR
12 Dytsevich Victorya
DYSH №2, Pruzhany






Pre-Chicks A boys


1 Aleksis Adam
Ingrida






ChiksB girls

1 Volchok Arina
Kristal Ice
2 Shlahova Milana
Kristal Ice
3 Aladjeva Jekaterina
MASTERsport
4 Khviasko Elizaveta
DYSH №2, Pruzhany
5 Shlahova Kristina
Kristal Ice
6 Cermane Katrine
Ventspils
7 Burkovska Eļizabete
MASTERsport
8 Bujanova Anna
JS
9 Šakele Tereza
MASTERsport
10 Silicka Olga
MASTERsport
11 Ivdre Kristiana Viktorija
JS
12 Sinicina Jana
Kristal Ice






Chicks A girls

1 Bakievich Anna
DYSH №2, Pruzhany
2 Pentjusha Elizabete
Kaskads
3 Klimashevich Anna
DYSH №2, Pruzhany
4 Boljsheva Marija
Kristal Ice
5 Khadarovich Ulyana
DYSH №2, Pruzhany
6 Udre Patricija
Kaskads
7 Kasyan Valeriya
DYSH №2, Pruzhany
8 Vajtkeviča Ļubov
JS
9 Priedoliņa Luize
Ventspils
10 Ostashevska Emilija
JS
11 Romashova Milana
DYSH №2, Pruzhany
12 Gudei Ekaterina
DYSH №2, Pruzhany






Chicks B boys

1 Kuprijanovs Jegors
MASTERsport
2 Ozoliņš Emīls Kārlis
JS






Chicks A boys

1 Trofimovs Antons
JS
2 Korkačs Kirils
JS






Cubs B girls


1 Zaleshina Alisa
Ventspils
2 Kozlinska Vlada
Kaskads
3 Dimante Evelina
MasterSport
4 Ustinova Anastasija
Ventspils
5 Šepovalova Arina
Stiils
6 Makarevich Valeriya
Vitebsk
7 Horta Aleksandra
Slidotprieks
8 Adam Loriana
Francijas
9 Ribnikova Lana
Kristal Ice
10 Malašenoka Anastasija
Slidotprieks
11 Avdeikina Veronika
MasterSport
12 Glebova Viktorija
Kaskads
13 Nikitina Angelina
Vitebsk
14 Gavare Marlēna
Stills

 

  Sīkāk...   |
 

«    Septembris 2018    »
POTCPSSv
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30










Женское одиночное катание
Мужское одиночное катание
Спортивные пары
Танцы на льду
Показательные выступления