Lonely Birds

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Waves at night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Train Station

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

My first car

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

3rd Jurmala Open Figure Skating Championships 2014

Приглашаем всех принять участие в Открытом Чемпионате Юрмалы по фигурному катанию, который будет проходить в Майори 12-13 апреля 2014 года!

  You can download Announcement, Technical data and Elements HERE



 

"Lounakeskus Trophy", Tartu,Estonia

21.-23. februārī "Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalījas starptautiskajas sacensībās "Lounakeskus Trophy" Igaunijā.


Mūsu rezultāti:


Chiks B:


Krisitiana Viktorija Ivdre - 1st place!


 

 

Beginners 2003-04:



 

Julija Laura Zaiceva - 2nd place!


 

Anastasija Derečina - 6th place!

 

 

Springs B:


 

Ksenija Jacišina: 1st place!


 

 

Elina Zambere - 2nd place!

 

 

"Lounakeskus Trophy", Tartu,Estonia

На этих выходных воспитанники клуба приняли участие в международных соревнованиях в Эстонии "Lounakeskus Trophy".


Наши результаты:


Chiks B:


Krisitiana Viktorija Ivdre - 1st place!


 

 

Beginners 2003-04:



 

Julija Laura Zaiceva - 2nd place!


 

Anastasija Derečina - 6th place!

 

 

Springs B:


 

Ksenija Jacišina: 1st place!


 

 

Elina Zambere - 2nd place!

 

 

Slidotprieka Kauss 2014

16.februārī "Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalijas sacensībās "Slidotprieka Kauss 2014", kuri norisinājas Ogrē.

Kopā kluba pārstāva 13 bērni,  9 no tiem ieguva godalgotas vietas!


Mūsu rezultāti:

Sacensības pa elementiem:


2009.g.: Svetlana Bujanova - 2nd place!

2008.g.: Karina Prikule - 3rd place!

2007.g.: Viktorija Prikule - 3rd place!

 

Sacensības pa programmām:

Pre-chiks1:

 


Žasmina Jefremenko - 1st place!

 

Pre-chiks2:

Eleonora Kamenecka - 1st place!

Jelizaveta Denisova - 3rd place!

 

Chiks B:


 

Anna Bujanova - 4th place!

Daniela Davidoviča - 8th place!

 

Chiks B boys:

 


Kirills Korkačs - 1st place!

Daniils Lankerts - 4th place!

 

Beginners 20001-2002:

Elizabete Znotiņa - 4th place!

 

Beginners 2003-2004:


Julija Laura Zaiceva - 2nd place!

Anastasija Derečina - 3rd place!

 

Slidotprieka Kauss 2014

16 февраля воспитанники клуба "Jūrmalas slidas" показали себя на соревнованиях "Slidotprieka Kauss 2014", которые проходили в Огре.

Всего от клуба выступили 13 детей, из них 9 получили призовые места!


Наши результаты:

Соревнования по элементам:


2009.g.: Svetlana Bujanova - 2nd place!

2008.g.: Karina Prikule - 3rd place!

2007.g.: Viktorija Prikule - 3rd place!

 

Соревнования по программам:

Pre-chiks1:

 


Žasmina Jefremenko - 1st place!

 

Pre-chiks2:

Eleonora Kamenecka - 1st place!

Jelizaveta Denisova - 3rd place!

 

Chiks B:


Anna Bujanova - 4th place!

Daniela Davidoviča - 8th place!

 

Chiks B boys:

 


Kirills Korkačs - 1st place!

Daniils Lankerts - 4th place!

 

Beginners 20001-2002:

Elizabete Znotiņa - 4th place!

 

Beginners 2003-2004:


Julija Laura Zaiceva - 2nd place!

Anastasija Derečina - 3rd place!

 

 

Kaunas Ice Winter Cup 2014

Šī nedēļas nogalē " Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalījas starptautiskajās sacensības "Kaunas Ice Winter Cup 2014".

Mūsu rezultāti:


Pre-chiks B: Eleonora Kamenecka - 1st place!

 


Pre-chiks A: Žasmina Jefremenko - 1st place!


 

 

Chiks B: Kristiana Viktorija Ivdre - 3rd place!


 

 

Chiks A girls : Emilija Ostaševska - 6th place! Lubov Vaijtkeviča - 7th place!

Chiks A boys: Antons Trofimovs - 2nd place!


                                                         Lubov, Antons, Emilija

 

Apsveicam!!!

 

Kaunas Ice Winter Cup 2014

На этих выходных юные воспитанники клуба " Jūrmalas slidas" приняли участие в международных соревнованиях "Kaunas Ice Winter Cup 2014".

Наши результаты:


Pre-chiks B: Eleonora Kamenecka - 1st place!

 


Pre-chiks A: Žasmina Jefremenko - 1st place!


 

 

Chiks B: Kristiana Viktorija Ivdre - 3rd place!


 

 

Chiks A girls : Emilija Ostaševska - 6th place! Lubov Vaijtkeviča - 7th place!

Chiks A boys: Antons Trofimovs - 2nd place!


                                                         Lubov, Antons, Emilija

 

Поздравляем!!!

 

Kaunas Ice Christmas Cup 2013

Piekdien, šī gada 20. decembrī, Lietuvā, kluba "Jūrmalas slidas" audzēkņi uzvarēja starptautiskajās sacensībās daiļslidošanā "Kaunas Ice Christmas Cup 2013" Chiks B grupā.


Apsveicam Kristiānu Viktoriju Ivdre un Kirilla Korkača ar zelta medaļām!

 

 

Chiks B girls: Kristiana Viktorija Ivdre - 1st place!



Chiks B boys: Kirills korkačs - 1st place!


 

Malači!

 

Kaunas Ice Christmas Cup 2013

В пятницу, 20 декабря, воспитанники клуба "Jūrmalas slidas" одержали победу в группе  Chiks B на международных соревнованиях по фигурному катанию в Литве "Kaunas Ice Christmas Cup 2013".

 


Поздравляем Кристиану Викторию Ивдре и Кирилла Коркача с золотыми медалями!

 

 

Chiks B girls: Kristiana Viktorija Ivdre - 1st place!



Chiks B boys: Kirills korkačs - 1st place!

 

Молодцы!

 

Christmas Stars Tartu, Estonia 13-15th December

13.-15. decembrī "Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi bija uz Christmas Stars  sacensībām Igaunijas pilsēta Tartū.

 

 

Mums ir 7 medaļas!!!!!!!!!!!!!!

Mūsu rezultāti:

Pre-young girls 2003-04:  Anastasija Derečina - 2nd place!

 

Anastasija Derečina


 

 

 

Pre-chiks girls: Žasmina Jefremenko - 1st place! Eleonora Kamenecka - 2nd place!

 

 

 

 

Chiks A girls: Kristiana Viktorija Ivdre - 1st place!Anna Bujanova - 3rd place!

 

 


Chiks A Axel girls: Emilija Ostaševska - 2nd place! Lubov Vaijtkeviča - 9th place!

 

Emilija Ostashevska


 

 

Lubov Vaijtkeviča

 

 

 

Chiks A Axel boys: Antons Trofimovs - 1st place!


 

 

 

 

Novice B girls : Anastasija Trofimova - 7th place!
Basic Novice A girls: Jekaterina Ivanova - 10th place!

 

Apsveicam medālistus, malači!

 

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 










Женское одиночное катание
Мужское одиночное катание
Спортивные пары
Танцы на льду
Показательные выступления